Ponuka cestovnej kancelárie Waldtour - dovolenka v Chorvátsku - výlet loďou na Kornati

ponuka zájazdov CK Waldtour

Loďou na Národný Park Kornati - dovolenka v Chorvátsku

informácie o zájazde

dovolenka Chorvátsko - Loďou na Kornati

Termín zájazdu na Kornati

 

Program zájazdu


Súostrovie Kornati Vás odzbrojí svojou jedinečnosťou! Neváhajte a spoznajte ďalšiu z krásnych oblastí Chorvátska, v prípade záujmu i NP Plitvice.

Čaká Vás nezabudnuteľný celodenný výlet loďou po Jadrane s programom na súostroví Kornati. Tento NP, ktorý tvorí až 89 ostrovov na rozlohe 220 km, Vás isto očarí svojou výnimočnou prírodnou krásou, členitosťou pobrežia so skalnými útesmi i krištáľovo čistou vodou. Počas plavby si tiež vychutnáte pohodové chvíle pri chutnom obede, vínku a dobrej muzike.

1. deň : odchod autobusom vo večerných hodinách.
2. deň : ráno príchod do prístavu Biograd, nalodenie, uvítací drink, poznávací program súostrovia Kornati: Dugi otok, jaskyňa, ostrov s majákom, Telašcica - Slano jezero; obed,návrat do prístavu cez množstvo ostrovčekov národného parku, ubytovanie v 2/2+1 apartmánoch (s 2 spálňami,kuchynkou, balkónom,alebo terasou, s WC - sprchou) a voľný program

3. deň : ráno odchod, prejazd do oblasti NP Plitvice s prehliadkou vodopádov Rastoke na rieke Slunjčica. V prípade záujmu prehliadka NP Plitvice za príplatok. Návrat na Slovensko, príchod do BA v nočných hodinách, do iných miest príchod na štvrtý deň.

Nástupné miesta: RK, za príplatok MT, ZA, PB, TN, NM, TT, BA.


Cena zájazdu zahŕňa


autobusová doprava, ubytovanie v apartmánoch ( 2/2+1) bez stravy, sprievodca, výlet loďou na Kornati (plavba, drink, obed, vstupenka do NP), insolventnosť CK.


Cena zájazdu nezahŕňa


pobytová taxa 1 €, cestovné poistenie 1,65€ osoba/deň.

Možné príplatky: samostatná 2-posteľová izba štúdiu+5€/os., vstupné do NP Plitvice 14 € na mieste, nástupné miesto v RK, PB, ZA,NM, TT, Pezinok,BA 10 €, miestenka 4 € (nástup RK,MT bez príplatku.
Deti do 15r. nástupné . miesto a miestenka grátis.