Ponuka cestovnej kancelárie Waldtour - dovolenka v Albánsku - Jóga pobyt vo Vlore

ponuka zájazdov CK Waldtour

Jóga pobyt v Albánsku - Vlora

Informácie o zájazde

Dovolenka Jóga v Albánsku - Vlora

Termín zájazdu na Jóga pobyt

 

Popis, poloha hotela


Hotel sa nachádza sa neďaleko pláže Radhima v meste Vlora asi 9km od Saranda s výhľadom na krásnu, tmavo modrú hladinu Iónskeho mora
Ak hľadáte luxus, nenájdete ho hoteli Regina. Avšak to, čo nájdete určite sú: nové komfortne zariadené izby , pekná pláž, krásny výhľad a priateľský personál ochotný urobiť všetko preto, aby Váš pobyt v Albánsku bol zaujímavý.


Pláž


zmiešana štrkovopieskova


Program Jóga zájazdu


„Albánsko je úžasná a krásna krajina, ktorá bola dlhé roky uzatvorená pred svetom. Teraz sa otvára a má cestovateľovi čo ponúknuť. Nie je to žiadna továreň na masovú turistiku." Albánci, albánska príroda a kultúra i história sú veľmi zaujímavé a čo je na Albánsku pre každého cestovateľa najzaujímavejšie ? Zatiaľ neprebádaná a turistami nezničená krajina! Albánsko ešte nie je tak poznamenané hromadným turizmom. Cestovateľ v tejto krajine zažije veci, ktoré mu môže ponúknuť len veľmi málo krajín vo svete. Nehovoriac o tom, že Albánsko je v podstate „za rohom".
To čo robí Albásnko tak úžasným a nádherným sú práve ľudia – Albánci. Veľmi milí a priateľskí ľudia.

Program určený pre kolektívy:

Joga je spôsob, ako sa cítiť dobre. Je to cesta k fyzickej a duševnej rovnováhe. Cesta k objavovaniu vnútorných zdrojov energie. Jógové cvičenia prinášajú pocit radosti a vnútornej pohody, priaznivo pôsobia na všetky funkcie organizmu. Ak máte chuť, vydajte sa s nami na jednu zo zaujímavých ciest tohto leta. Nemusíte mať s jogou žiadne skúsenosti. To podstatné, Čo potrebujete, je chuť stráviť pár pekných dní v nádhernom prostredí s jogou, slnkom a morom.Cvičenia: Ponúkneme Vám relaxačné a regeneračné cvičenia zo Systému Joga v dennom živote, ktorí majú jeden z najprepracovanejších jogových systémov vôbec. Cvičenia sú vedené skúsenými cvičiteľmi s medzinárodnými skúškami. Budete cvičiť 2x denne. V prípade záujmu večerné programy, rozhovory o jóge a meditácie.


Stravovanie


raňajky a večera formou bufetu sú podavané v hotelovej reštauracii.Miestne polopenzia bez nápojov.špeciality si možete objednať na obed v individuálnej režii alebo za príplatok.


Vybavenie hotela


Všetky izby sú vybavené s balkonom, kupeľnou so sprchou, klimatizáciou/vykurovaním, chladničkou, fenom a TV.Všetko vybavenie je uplne nove.

Hotel ponúka celkom 32 izieb, z ktorých, 14 dvojlôžkových, 16 3lôžkových a 2 suity, bar reštauráciu, kaviareň, biznis centrum, zmenáreň, parkoviskon zadarmo, taxi služba, práčovňa, záhrada , izbovú službu nonstop a súkromnú pláž so slnečníkmi a lehátkami na ktorú sa dostanete nadchodom ponad cestu.


Cena zájazdu zahŕňa


jóga program 2x denne, 7x ubytovanie v hoteli 3*, 7x polopenzia bufet , delegát, poistenie proti insolventnosti CK,).


Cena zájazdu nezahŕňa


Príplatky: cestovné poistenie ALLIANZ 1,65 osoba deň ,miestenka 4 €, príplatok za jednolôžkovu izbu 10€/noc/os.
nastupne miesta RK,MT,ZA,PB,PU,TN,TT,BA - 10€/os., autobusova doprava