Ponuka cestovnej kancelárie Waldtour - dovolenka v Taliánsku - Hotel Rinaldi - Rimini

ponuka zájazdov CK Waldtour

Hotel Rinaldi

Informácie o zájazde

Hotel Rinaldi Taliánsko Rimini

Termín zájazdu hotel Rinaldi

 

Popis, poloha hotela Rinaldi


Nachádza sa v letovisku Torre Pedrera, približne 200 metrov od piesočnatej pláže v meste Rimini. Do centra vzdialeného 7 km sa pohodlne dostanete pešo, ale aj mestskou dopravou. 30 minút cesty autom vzdialený zábavný park Mirabilandia je istotou, že sa nudiť nebudete. Letovisko Torre Pedrera je vhodné pre stredne náročných klientov, ktorí vyhľadávajú skôr živé stredisko s možnosťami zábavy a športu.


Pláž


Piesková pláž je ho od hotela vzdialená asi 200 metrov a má veľmi pozvoľný vstup do mora. Priamo na pláži máte možnosť zapožičať si skútre a iné športové vybavenie.

 

Ubytovanie v hotely Rinaldi


Pohodlné izby majú štandardné vybavenie. K vybaveniu patrí balkón, televízia, vlastná kúpeľňa s bezplatnými toaletnými potrebami a WC.

 

Vybavenie hotela


V hoteli nájdete bar, reštauráciu, nádhernú záhradu a samozrejme aj Wi-Fi pripojenie na internet.


Stravovanie


Bohatá polpenzia je zabezpečená kontinentálnymi raňajkami a večeru si vyberiete z menu. Reštaurácia je otvorená každý deň a špecializuje sa na romagnolskú kuchyňu.


Cena zájazdu zahŕňa


ubytovanie 7x, polopenzia 7x , insolventnost CK, delegát


Cena zájazdu nezahŕňa


Nepovinné príplatky: 80 € autobusová doprava (nástupné miesta Martin (bez príplatku), Bratislava, Žilina, Považská Bystrica, Trenčín, Trnava s príplatkom 10 €), miestenka 5 €, cestovné poistenie ALLIANZ 1,75 €, UNION 1,65 €

 

Cena pre deti


Dieťa na prístelke pri 2 plne platiacich osobách do 5,99 r. zdarma, od 6 do 11,99 r. 40% z hodnoty kupónu a nad 12 r. 10% z hodnoty kupónu.