Ponuka cestovnej kancelárie Waldtour - dovolenka v Chorvátsko - hotel Donat - Zadar

ponuka zájazdov CK Waldtour

Hotel Donat

Informácie o zájazde

Hotel Donat Zadar Chorvátsko

Termín zájazdov hotel Donat

 

Popis, poloha hotela Donat


Hotel Donat v Zadare sa nachádza v kúpeľnom komplexe Borik, 3,5 km od historického centra mesta Zadar. Hotel má priamy prístup na pláž, ktorá je lemovaná voňavými borovicami. Pred hotelom sa rozprestiera na 1,7 km dlhej, krásne kamienkové pláže - ideálnou voľbou pre relaxačné rodinnú dovolenku a pre tých, ktorí majú stredomorské podnebie, čistú vodu a vybranú kuchyňu. Hotel Donat je tiež ideálny pre obchodné rokovania a konferencie v Zadare.


Pláž


Štrková pláž je od hotelov oddelená len upravenou parkovou zeleňou


Ubytovanie v hotely Donat


Hotel Donat má 240 izieb. Všetky izby sú vybavené sprchovacím kútom, sociálnym zariadením, telefónom s priamou voľbou, klimatizáciou, kúrením a TV so satelitným príjmom. Väčšina izieb má balkón, niektoré s priamym výhľadom na krištáľovo čisté more v blízkosti hotela.

K dispozícii sú jednolôžkové, dvojlôžkové, trojlôžkové a rodinné izby pre 4-5 osôb.

Jednoposteľová izba: Sprcha / vaňa, telefón s priamou voľbou, klimatizácia, kúrenie, satelitný TV, niektoré s balkónom a výhľadom na more

Dvojlôžková izba (max. 3 osoby): Sprcha / vaňa, telefón s priamou voľbou, klimatizácia, kúrenie, satelitný TV, niektoré s balkónom a výhľadom na more

Rodinná izba (max. 5 osôb):2 oddelené spacie plochy, sprcha / vaňa, telefón s priamou voľbou, klimatizácia, kúrenie, satelitný TV, väčšinou s balkónom a výhľadom na more. Všetky rodinné izby sú vybavené chladničkou.


Vybavenie hotela


V hoteli sa nachádza: recepcia, reštauracia, bar,kongresova miestnost, vonkajší bazen,

Rozne programy pre Vaše deti od 3r. ( okrem soboty)
Rozne animacie pre deti a Vas v termíne
Športove aktivity footbal, volejbal, plažový volejbal, tenis, stolný tenis


Stravovanie


Hotel Donat ponúka svojim hosťom all-inclusive služby so širokou ponukou špecialít chorvátskej a medzinárodnej kuchyne. Denne sú rôzne možnosti raňajky, rovnako ako sú k dispozícii obedy a večere menu.

Začnite deň s veľkou raňajkami. Na obed si môžete vybrať medzi ľahké stredomorskej kuchyne a večer opustí naše bohaté raňajky formou bufetu nič byť požadovaný.

Nápoje (víno, pivo, voda, nealkoholické nápoje) sú zahrnuté v cene jedla.

Nápoje na All Inclusive bare (víno, pivo, voda, káva, čaj, nealkoholické nápoje) sú zahrnuté von 10,00 do 22,00 hodiny v cene.


Cena zájazdu zahŕňa


ubytovanie, all inclusive, insolventnost CK


Cena zájazdu nezahŕňa


komplexné cestovné poistenie