Ponuka cestovnej kancelárie Waldtour - dovolenka v Chorvátsko - Falkensteiner Hotel Adriana

ponuka zájazdov CK Waldtour

Falkensteiner Hotel Adriana

Informácie o zájazde

Hotel Adriana Chorvátsko

Termín zájazdu hotel Adriana

 

Popis, poloha Hotel Adriana


Vychutnajte si Chorvátsko z jeho pokojnej a nerušenej stránky. Malý, pôsobivý hotel so silnou atmosférou ponúka výborné služby, vynikajúce jedlo a rovnako skvelú ponuku vín. K tomu veľa slnka, množstvo pláží a nekonečné more. Chorvátsko pre znalcov a labužníkov!


Pláž


Pláž sa nachádza 50m od hotela.


Ubytovanie v hotely Adriana


Standard Room (12 izieb)
cca. 28-30m2, pre 2 dospelé osoby, kráľovská posteľ a obývacia izba s pohovkou, izby sú oddelené posuvnými dverami, kúpeľňa, vaňa, WC, klimatizácia / kúrenie, trezor, mini-bar a balkón s výhľadom na vedľajší hotel Funimation.

Junior Suite (36 izieb)
cca. 28-30m2, pre 2 dospelé osoby, kráľovská posteľ a obývacia izba s pohovkou, izby oddelené posuvnými dverami, kúpeľňa, vaňa, WC, klimatizácia / kúrenie, trezor, mini-bar a balkón z výhľadom na more alebo záhradu.


Vybavenie hotela


Celkom 48 Junior Suites , pre 2 dospelé osoby. Všetky izby majú: kráľovskú posteľ, vaňu a sprchovací kút / WC, sušič vlasov, telefón s priamou voľbou, satelitná TV s integrovaným rádiom, klimatizácia / kúrenie, mini-bar, trezor, všetky izby majú veľký balkón, WLAN zadarmo.


Stravovanie


Veľkorysé raňajky formou bufetu tiež vaječné pokrmy vyrobené na zákazku.
Stôl d'ote, večerné menu v našej A'la Carte Magnolia Reštaurácii slúžiace Stredomorské, Chorvátske, Medzinárodné chute a produkty s modernou prezentáciou.


Názor CK Waldtour


Ak plánujete stráviť dovolenku s vašou rodinnou, prosím, uvedomte si že Falkensteiner Hotel Adriana nie je vhodný pre deti. Tento hotel stojí na Wellness, dovolenke a relaxácie. Hotel Adriana neposkytuje deťom zariadenie preto odporúčame priľahlý Falkensteiner Club Funimation Borik pre zábavnú rodinnú dovolenku.


Cena zájazdu zahŕňa


ubytovanie s polopenziou na 7 noci, insolventnost CK,

Športy a aktivity: voľné využitia hotelov Adriana: bazén, športy a aktivity na priľahlé Club Funimation od 31. Mája do 6. Septembra futbal, volejbal, plážový volejbal, vonkajší badminton, bocce, strečing, vodná gymnastika, tenis, stolný tenis, jogging: od 31 Mája do 6. Septembra surfovanie a katamarán (prenájom zariadení pre tých, ktorí môžu predložiť doklad o kvalifikácii)

Zábava: lobby bar, terasa s hudobnou zábavou, zábava pre mladých i starých na priľahlom Club Funimation.

Fitness centrum v priľahlom Club Funimation
Kúpeľné centrum: (v priľahlom Club Funimation) fínska sauna, turecká sauna, krytý bazén, Kneippové terapie, vonkajšia vírivka s teplou vodou, vodné lôžka, relaxačná miestnosť (masáže, pedikúra, manikúra a ďalšie procedúry za poplatok)

Acquapura Thalasso & Spa centrum Borik je wellness centrum s rozlohou vyše 2000 m2 a je jedným z najväčších v celom Chorvátsku. Toto zariadenie je rozdelené do veľkého wellness centra (cca 1000 m2), saunou (450 m2), krytý bazén s relaxačnou miestnosťou (550m), fitnes centrum (140 m2) a posilňovňa (120 m2).


Cena zájazdu nezahŕňa


Taktiež v cene nie je zahrnuté komplexné cestovné poistenie.

Pranie a žehlenie bielizne (od pondelka do soboty)

Acquapura Thalasso & SPA centrum Borik: wellness priamo z mora s thalasso procedúrmi a 16 liečebných miestností pre rôzne masáže a kozmetické programy, solárium.

Aktivity:
Tenisový kurt, stolný futbal, požičovňa bicyklov

Ponúkané za poplatok od miestnych poskytovateľov:

Rôzne reštaurácie, internetové kaviarne, požičovňa skútrov, transfery, prenájom áut

Vodné športové centrum: parasailing a vodné lyžovanie (externý poskytovateľ), kurz vytváranie bublín v bazéne pre deti vo veku 8-11, potápacký Kurz s certifikátom, pokročilé kurzy celú cestu až do Divemaster (štandardné PAD), surfovanie, úvodný kurz s teóriou a praktickou prípravou, detské kurzy surfovania pre deti od 8 a starší, súkromný tréning vo výučbe alebo malé skupiny one-on-one, katamarán plachtenie: úvodné a pokročilé kurzy, súkromné školenie a špeciálny tréningový kurzy. Prenájom zariadení pre surfovanie a katamarán plachtenie od (vybavenie k dispozícii pre tých, ktorí môžu poskytnúť dôkaz o kvalifikácii)