Ponuka cestovnej kancelárie Waldtour - dovolenka v Chorvátsku - Apartmánová Vila Butkovič - Novi Vinodolski

ponuka zájazdov CK Waldtour

Apartmánová Vila Butkovič

Informácie o zájazde

Apartmánová Vila Butkovič - Chorvátsko - Novi Vinodolski

Termín zájazdu Vila Butkovič

 

Popis, poloha Apartmánova Vila Butkovič


V centrálnej časti severného chorvátskeho pobrežia, od frakopan pevnosti volal Novigrad, vyvinula a rozšírila pozdĺž turistické pobreží mesta Novi Vinodolski, uprostred dnešného Riviéra Novi Vinodolski.

Vďaka stále zelenou vegetáciou a mierne stredomorské podnebie, krištáľovo čisté more vody, a konkrétne panoráma, Novi Vinodolski bol rozoznateľný v minulosti, súčasnosti, a bude určite v budúcnosti cestovného ruchu


Pláž


Na iba 250 metrov od mora a krásne pláže, obklopené zeleňou záhrady sa stredomorskými rastlinami sa nachádza Apartmány Butkovic.e.


Stravovanie


vo vlastnej réžií, alebo v neďalekých reštauráciách v prijateľných cenách formou ponúk menu.


Ubytovanie Vila Butkovič - Chorvátsko


V apartmánovej vile Butkovič sa nachádza:
1/3 apartmán s terasou vhodný pre 3 os. Každý apartmán je vybavený kuch.kútom, kupeľňa so sprchovým kútom a WC, SAT - TV, terasa. Ku každému apartmánu je možnosť aj parkingu.

1/3+1 apartmán s terasou vhodný pre 3os. + 1 prístelka. Každý apartmán je vybavený kuch.kútom, kupeľňa so sprchovým kútom a WC, SAT - TV, terasa. Ku každému apartmánu je možnosť aj parkingu.Možnosť doplatit klimatizáciu 5€ platba na mieste.

2/2 + 1 apartmán s terasou vhodný pre 4 os. + 1 prístelka. Každý apartmán je vybavený kuch.kútom, kupeľňa so sprchovým kútom a WC, SAT - TV, terasa. Ku každému apartmánu je možnosť aj parkingu.

2+1 studio s balkonom je vhodné pre 2 os.Každé študio je vybavený kuch.kútom, kupeľňa so sprchovým kútom a WC, SAT - TV, balkon. Ku každému študiu je možnosť aj parkingu.Možnosť doplatit klimatizáciu 5€ platba na mieste.

2/3 apartmán s balkonom je vhodný pre 5 os.Každý apartmán je vybavený kuch.kútom, kupeľňa so sprchovým kútom a WC, SAT - TV, balkon. Ku každému apartmánu je možnosť aj parkingu.Možnosť doplatit klimatizáciu 5€ platba na mieste.

2+2 studio gallery je vhodný pre 2 os. + 2 prístelky .Každé študio je vybavený kuch.kútom, kupeľňa so sprchovým kútom a WC, SAT - TV. Ku každému študiu je možnosť aj parkingu. Možnosť doplatit klimatizáciu 5€ platba na mieste.


Vybavenie


každé štúdio a apartmán je kompletne vybavené kuchynským kútom, sociálnym zariadením so sprchou a WC, balkónom alebo terasou, TV_SAT. Klimatizácia je možná za príplatok v niektorých apartmánoch ( platba na mieste)
Poznámka
Šport a zábava priamo v meste a na pláži. Kuchynský kút je klient povinný si upratat pred odchodom.


Cena zájazdu zahŕňa


7 x ubytovanie, spotreba vody a energie, posteľné pradlo 1 x za pobyt, záverečné upratovanie, pobytová taxa, parking, použitie záhradného grilu


Cena zájazdu nezahŕňa


komplexné cestovné poistenie , klimatizácia 5€/apt./deň platba na mieste