Ponuka cestovnej kancelárie Waldtour - Apartmán Hájovňa

ponuka zájazdov CK Waldtour

Apartmán Hájovňa

informácie o zájazde a ubytovaní

 

Apartmán hájovňa

 

Termín možného ubytovania v Hájovni

 

Popis, poloha apartmánu


Hajovňa sa nachádza v kľudnej časti rekreačnej oblasti Volárna, neďaleko obce Roudno a približne 2 km od priehradnej nádrže Slezská Harta.
Objekt prešiel v roku 2011 kompletnou rekonštrukciou. Ponúka komfortné ubytovanie pre 14 osôb. Ubytovaciu časť tvoria tri rodinné apartmány pre 4 až 6 osôb, v dvojlôžkových až štvorlôžkových izbách. Každý apartmán má vlastné sociálne zariadenie s WC a sprchovým kútom.


Ubytovanie


Apartmán č. 1: vstupná uzamykateľná chodba, vlastné socialne zariadenie, 1 x dvojlôžková izba (dve samostatné lôžka), 1 x trojlôžková izba (manželská posteľ a jedno samostatné lôžko).

Apartmán č. 2: vstupná uzamykateľná chodba, vlastné socialne zariadenie, 1 x štvorlôžková izba (2 x manželská posteľ), 1 x dvojlôžkova izba (manželská posteľ).

Apartmán č. 3: vstupná uzamykateľná chodba, vlastné socialne zariadenie, 2 x dvojlôžková izba (manželská posteľ a dve samostatné lôžka).


Vybavenie Apartmánu Hájovňa


súčasťou Hájovne je veľká moderne vybavená kuchyňa so spoločenskou miestnosťou s TV, spoločná pre všetky tri apartmány. Vybavenie kuchyne: chladnička, sporák, mikrovlnka, varná konvica, umývačka riadu , kuchynský riad vrátane hrncov a príboru, priestranná jedáleň. Ubytovaným hosťom sú k dispozicií uteráky, osušky a na WC toaletní papier. Čistiace prostriedky si hostia zaisťujú na vlastné náklady. Hostia možu ďalej využívať v uzavrenom dvore bazén a vonkajšie posedenie s ohniskom a grilom. Na záhrade je posedenie pod pristreškom a ohnisko s roštom na grilovanie. Pre deti je k dispozicií hojdačka, pieskovisko. Možnosť zapožičať stolné a loptové hry. V letnom období je na záhrade indiánské teepee. Za príplatok možnost požičiať člnky „pramice". V dome je ústredné kúrenie a vykurovanie je zaisťované plne automatickým kotlom na pevné palivo. Ubytovacia časť využíva spoločný bojler na 400 l (ohrev vody – nízka sazba).

 

Stravovanie


ubytovanie bez stravy, k dispozicií je moderne vybavená kuchyňa. Za príplatok je možné zaistit raňajky, polopenziu alebo plnú penziu. V letnom období zaisťujeme za príplatok grilovanie, opekanie prasiatka atd. Možnosť zakúpenia nealkoholických a alkoholických nápojov a tradičných domácich potravin a medu.


Poznámka


časť objektu je využívaná majiteľom (samostatný vchod i záhrada). Pobyt začina po 15:00 hodine a končí do 10:00 hod. Objekt je potrebné odovzdať uprataný, vrátane ohniska a záhrady. V opačnom prípade bude účtováný poplatok za upratanie. Na začiatku pobytu sa vyberá kaucia (500,- za každý apartmán)

Možnosť kratšieho pobytu na vyžiadanie.


Cena zájazdu zahŕňa


ubytovanie na 7 nocí, posteľné prádlo a uteráky, spotrebu el. energie, vody, tuhé palivo (primerané množstvo), parkovisko.


Cena zájazdu nezahŕňa


Cena nezahrňuje: záverečné upratanie - klienti upracú objekt sami, objekt odovzdajú uprataný alebo možnosť objednať konečné upratanie za príplatok 500,- Kč / apartmán / pobyt(klienti vykonajú iba upratanie kuchynskej linky a vynesenia odpadkov).

Povinné príplatky platené na mieste: pobytová taxa 12,- Kč / osoba nad 18 r. / noc, vratná kaucia 500,- Kč / apartmán.

Ostatné príplatky: neobsadené lôžko 100,- Kč / noc, raňajky 60,- Kč / osoba / deň, polopenzia 100,- Kč / osoba / deň, grilovanie, raut, opekanie prasiatka