Ponuka cestovnej kancelárie Waldtour - dovolenka v Chorvátsku - Apartmán Fanika - Novi Vinodolski

ponuka zájazdov CK Waldtour

Apartmán Fanika

Informácie o zájazde

Apartmán Fanika Chorvátsko ubytovanie Novi Vinodolski

Termín zájazdu Fanika Apartmán

 

Popis, poloha Apartmán Fanika


Novi Vonodolski - najstaršie mesto na Kvarnerskej riviére so 130 ročnou turistickou tradíciou a veľmi bohatou kultúrnou minulosťou ( Vinodol Právo codex od 1288).
Mesto je plné obchodíkov, taverien najdete tam poštu, banku, zmenárňe, turictické kancelárie aj garažové služby. Mesto je kulturnym centrom regionu. Výborne vychodiskové miesto na výlety do vnútrozemia ( Plitvické jazerá, Rjeka, okružné plavby Kvarnerom, pirátske plavby, plavby na Krk, do Talianska ap.)
Staré mesto sa rozprestiera na vrchole kopca s výhľadom na prístav s mnohými historickými budovami, múzeum, obrazové galérie a galerie pôvodného folklóru.
Kvarnerská riviera ponúka viac ako 20 km pobrežia s krásnymi zátokami s kamienkovými a skalnatými plážami.

Možnosť parkovania v blízkosti vily. Vlastný gril na prípravu rôznych chutných jedál. Vo vyhľadávanom turistickom mestečku Novi Vinodolski na Kvarnerskej riviére. Je vzdialený 100m od mora a 150m od tržnice a centra mesta su tam aj rôzne obchody.


Pláž


Pláže sú štrkové a niekde upravené betónové. Mestečko ponúka príjemnú a romantickú dovolenku pre všetky vekové skupiny.


Ubytovanie v apartmáne Fanika


Apartmán 1/3+1 pozostava z jednej spálňe,obyvačky s gaučom a kuchynským kutom, sociálne zariadením a veľky balkón. Apartmán 1/4+1 pozostáva z dvoch spálni,obyvačky s gaučom a kuchynským kútom a sociálnym zariadeníma veľkým balkónom.


Vybavenie apartmánu


Vybavenie a služby
Spálňa, kuchynka, obývacia miestnosť s gaučom a jedálenským kútom, sociálne zariadenie a veľký balkón.
Šport a zábava
Bohaté športové a kultúrne vyžitie priamo v centre mesta. Zo športu je to požičiavanie vodných bicyklov, vodných skútrov, požičiavanie bicyklov na cyklistiku, tenisové kurty, futbalové ihriská. Zo zábavy sú to rôzne obchody, reštaurácie, aperitív bary, kaviarne, diskotéky, kostoly, večerné prechádzky v centre a v okolí mestečka.
Stravovanie
bez stravy. Možnosť si pripraviť jednoduché jedlá v apt.


Cena  zájazdu zahŕňa


ubytovanie 7x, spotreba vody a energie, postelné prádlo 1x za pobyt, záverečné upratovanie, pobytová taxa, parking, použitie záhradného grilu, insolventnost CK.Klienti si musia povinne upratať kuchynku pred odchodom.Delegat partnerskej CK


Cena zájazdu nezahŕňa


komplexné cestovné poistenie , klimatizácia 5€/apt./deň platba na mieste