Na silvester do Sklených Teplíc

Silvestrovský wellnes pobyt v Sklených Tepliciach

Silvestrovský wellnes pobyt v Sklených Tepliciach ***

 

 Termín zájazdu do Sklených Teplíc

 

Popis, poloha Sklených Teplíc


Sklené Teplice sa nachádzajú v prekrásnom údolí na úpätí Štiavnických vrchov 12 km od Banskej Štiavnice, unikátneho skvostu svetového kultúrneho dedičstva. Raritou Sklených Teplíc je výskyt termálnych prameňov minerálnych vôd s teplotou vody od 37 do 52 °C.
Voda v Sklených Tepliciach je hypotonická a má hydratačný účinok na pokožku.

Unikátnym prírodným výtvorom je tzv. Parenica - termálny kúpeľ, ktorý poskytuje návštevníkom možnosť okúpať sa priamo v jaskyni, v ktorej vyviera liečivá horúca voda.

Popri množstve procedúr si návštevník príde na svoje aj možnosťami kultúrneho a športového vyžitia v areáli i blízkom okolí kúpeľov.
Kúpele Sklené Teplice sú svojou povahou určené i širokej verejnosti ako oáza rekreácie a aktívneho odpočinku.

V obci Sklené Teplice sa nachádza aj kúpalisko s dvoma termálnymi bazénmi napájanými termálnou minerálnou vodou.

Ubytovanie v Sklených Tepliciach


kupeľný dom PARK

Zrenovovaný dvojposchodový Kúpeľný dom Park sa nachádza v tichom prostredí upraveného kúpeľného parku. Kúpeľný dom je vybavený samostatnými dvojlôžkovými a bunkovými izbami s kapacitou 51 lôžok. Izby sú štandardne vybavené sprchou, sociálnych zariadením, TV a chladničkou. Bunkové izby sú dve samostatné rovnocenné dvojlôžkové izby, ktoré majú spoločné sociálne zariadenie a sprchu. V KD Park sa nachádzajú izby s balkónom aj bez balkóna a tiež príjemné apartmány. Klienti ubytovaní v KD Park dochádzajú na stravu do KD Lenka vzdialeného cca 250 m, pričom si klienti môžu vychutnať príjemnú prechádzku cez kúpeľný park. Parkovanie je možné na nestráženom parkovisku, ktoré je zabezpečené kamerovým systémov a to na základe zaplatenej zálohy za diaľkový ovládač na otváranie brány. Záloha sa klientom automaticky po pobyte vráti späť.

kupeľný dom LENKA

Dvojposchodový Kúpeľný dom Lenka s výťahom ponúka pekné dvojlôžkové izby bez balkóna s kapacitou 70 lôžok. Izby sú štandardne vybavené sprchou, sociálnym zariadením, telefónom, chladničkou, klienti majú na izbách k dispozícii aj trezory. Kúpeľný dom Lenka ponúka svojim klientom aj ubytovanie v apartmáne. Na prízemí kúpeľného domu sa nachádza centrálna jedáleň, do ktorej dochádzajú na stravu aj klienti z KD Goethe, Mária Terézia a Park. Pre rodičov s deťmi je k dispozícii detský kútik s hračkami a šmýkačkou, TV a videom., wifi pripojenie na izbách. Vo voľnom čase môžu klienti využiť spoločenské hry, napr. stolný tenis. Parkovanie áut je zahrnuté v cene pobytu na nestráženom parkovisku, zabezpečené kamerovým systémom.

kupeľný dom GOETHE

Novozrekonštruovaný dvojpodlažný kúpeľný dom v blízkosti kúpeľného parku s kapacitou 46 lôžok, ktorý poskytuje ubytovanie, kde na Vás z každej strany dýcha slávna história kúpeľov. Jednolôžkové, dvojlôžkové a komfort izby, rovnako aj nový apartmán zariadený v barokovom štýle ponúkajú klientom ubytovanie najvyššieho štandardu. Izby sú vybavené sprchou, WC, TV, telefónom a chladničkou, k dispozícii majú klienti aj trezory a wifi pripojenie na izbách. Objekt je vybavený výťahom. Priamo v kúpeľnom dome sa nachádza sedavý termálny bazén a podávajú sa tu vodoliečebné procedúry a originálne Thajské masáže. Súčasťou kúpeľného domu je historická kaviareň Kursalón, kde sa nachádza aj centrálna recepcia, prijímacia kancelária a kancelária prevádzkového manažéra. Kaviareň Kursalón Vám ponúka denne príjemné posedenie pri kávičke, či dobrom koláčiku. Na stravu klienti dochádzajú do neďalekého kúpeľného domu Lenka, cca 150 m. Parkovanie je zahrnuté v cene pobytu priamo pri budove KD Goethe, zabezpečené kamerovým systémom.

Liečebný dom THERMAL RELAX

Relax Thermal je kúpeľný dom, ktorý ponúka klientom všetko pod jednou strechou. Kapacita lôžok v Kúpeľnom dome Relax Thermal je 62 lôžok. Má 4 poschodia a štandardné dvojlôžkové bez balkóna, komfort izby s balkónom a bunkové izby, ktoré sú vybavené sprchou, WC, TV-SAT, wifi pripojenie na izbách, telefónom, chladničkou. Bunkové izby sú dve rovnocenné izby, ktoré majú spoločné sociálne zariadenie a sprchu. Bezbarierový prístup na procedúry umožňuje využiť služby našich kúpeľov aj klientom, ktorí majú vážnejšie pohybové problémy. V kúpeľnom dome Relax Thermal máme k dispozícii aj dve bezbariérové izby s balkónom. V kúpeľnom dome na prízemí sa nachádza zrekonštruovaná jedáleň, vonkajší aj vnútorný bazén a vírivá kaskáda. Taktiež je k dispozícii wellness saunový svet - 5 sáun zariadených v antickom štýle : bylinná, eukalyptová, aroma sauna, fínska sauna, infra sauna a tiež tepidárium, ľadopád a ochladzovacie vedro odvahy. V tomto kúpeľnom dome nájdete aj ambulanciu lekára a zdravotných sestier. Využitie wellness saunového sveta bude pre Vás príjemným spestrením pobytu. V tomto kúpeľnom dome sa podávajú aj procedúry ako napr. vodoliečba, ozonoterapia, rôzne druhy masáží a pod. Na poschodí nájdete ambulanciu lekára a milých zdravotných sestier, ktoré sa o Vás rady postarajú. Denne môžete využiť občerstvenie v dennom bare, taktiež ponúkame možnosť využitia spoločenských hier ako je biliard a stolový futbal, stolný tenis. Na recepcii vám radi poskytnú akékoľvek informácie, prípadne si tam môžete na pamiatku zakúpiť pekný suvenír. Bezplatné parkovanie je možné za kúpeľným domom Relax Thermal na nestráženom parkovisku zabezpečené kamerovým systémom.

Program zájazdu


ubytovanie podľa výberu typu izby a kúpeľného domu
plná penzia
lekárska prehliadka s konzultáciou
2 x jaskynný parný kúpeľ
2 x kúpeľ Márie Terézie
1 x čiastočná masáž
1 x perlivý kúpeľ

BONUS:
Welcome drink na privítanie
1 x wellnes saunový svet
1 x denne vstup do Banského termálneho kúpeľa 1 hod.
vstupenka na slávnostnú Silvestrovkú večeru a zábava so živou hudbou . Hrá a spieva skupina Duo Band
polnočná TOMBOLA a Novoročný prípitok s Jadrankou.

Stravovanie


stravovanie je formou plnej penzie

Cena zájazdu zahŕňa


Jednotná cena pre všetky kúpeľné domy, podľa výberu typu izby

Cena zájazdu nezahŕňa


nie je započítaný kúpeľný poplatok vo výške 1 € / os. / noc ( platba namieste), individuálna doprava, komplexné cestovné poistenie