Florencia, Rím či Rimini s Waldtour cestovnou kanceláriou bez problémov. Dovolenka Vašich snov

Luxusná dovolenka v Taliansku

Taliansko - luxusné dovolenky za výborné ceny

 Luxusná dovolenka v Hotel Covo Dei Saraceni - TalianskoTaliansko sa nachádza na talianskom polostrove v južnej Európe a na dvochnajväčších ostrovoch v Stredozemnom mori, Sicília a Sardínia. Podnebie Talianska je veľmi rôznorodé. Vzhľadom na veľkú zemepisnú šírku je rozdielne na severe a na juhu krajiny. Stred a juh Talianska sa vyznačuje stredomorským podnebím so suchým, teplým letom a daždivou zimou. Pre množstvo historických pamiatok a taktiež pre nádherné pieskové pláže s azúrovo čistým morom láka turistov z celého sveta. Dovolenka v Taliansku je to pravé na cestovanie autom, autobusom či lietadlom. Cestovanie na vašu dovolenku môžete spojiť s návštevou pamiatok a tak si urobiť výlet za krásami Talianska. Dovolenka do Talianska je pomerne lacná dovolenka za prijateľné ceny a určite si domov odnesiete plno zážitkov z výletu, ktorý môžete absolvovať počas pobytu.

Výlet za krásami Talianska si môžete naplánovať sami alebo poďte s nami na poznávacie zájazdy. Taliansko je to pravé na strávenie dovolenky na ubytovanie nájdete penzión, apartmán ale aj hotely. Ak hľadáte lacné ubytovanie určite ho nájdete v apartmánoch. Vždy niečo pre Vás na ultra last minute, last minute či first moment

Rimini - Slnečná dovolenková riviera

jedno z najznámejších kúpeľných stredísk Slnečnej riviéry. Návštevníkom ponúka oddych na nekonečných piesočnatých plážach, ktoré vďaka svojej šírke a pozvoľnému vstupu do mora sú vhodné najmä pre rodiny s malými deťmi . V tomto stredisku nájdeme plno obchodíkov, barov, kaviarní ale aj diskotéky. Pri záujme o ubytovanie určite tu nájdete apartmán ale aj hotely. Určite si počas Vašej dovolenky nájdite chvíľku čas a poďte s nami na výlet aby ste mohli lepšie spoznať krásy krajiny.

Florencia a Rím - poznávací zájazd po Taliansku

Prijmite pozvanie na výlet do najkrajších kútov Talianska, ktoré Vás privítajúPoznávací zájazd Rím Florencia s Waldtour jedinečnou atmosférou, prekrásnou architektúrou a množstvom úžasných zážitkov, na ktoré budete ešte dlho spomínať. Čaká Vás fenomenálny výlet, počas ktorého spoznáte všetky pamiatky a čarokrásne zákutia Florencie a Ríma.

Florencia - hlavné mesto regiónu Toskánska, mesto pamiatok nesmrteľných majstrov Michelangela a Machiaveliho a Rím s neopakovateľnou históriou, nádherná Sixtínska kaplnka a mnoho ďalších pamiatok. Taliansko je to pravé na strávenie dovolenky na ubytovanie nájdete penzióny, apartmány ale aj hotely. Môžete sa vybrať na zájazd vlastnou dopravou alebo s nami na poznávacie zájazdy záleží len na Vás ako Vám to bude vyhovovať. Školám môžeme tento výlet spojiť aj s inou historickou pamiatkou.

Florencia - Za umením do Talianska

zájazd do tejto krajiny ktorá je známa svojim bohatstvom umenia a architektúry. Dokonca sa dá povedať, že v meste sa nachádza skoro tretina kultúrnych pokladov celého Talianska. Dlho jej vládla rodina Medici a okrem centra obchodu a financií stredovekej Európy bola označovaná aj ako rodisko renesancie. Je hlavné mesto regiónu Toskánska a kolískou renesancie a talianskych klasikov ako sú Dante , Petrarca, I Lago Di Garda Taliánsko poznávacie zájazdy Boccaccio. Dnes môžete vo Florencií navštíviť a obdivovať majstrovské kúsky umelcov ako Botticelli, Michelangelo, Leonardo da Vinci vo svetovo preslávených múzeách, v nádherných kostoloch alebo dokonca pri prechádzkach mestom. Dnešná Florencia láka turistov z celého sveta, ktorí tu okrem histórie majú možnosť ochutnať vynikajúcu taliansku kuchyňu a najlepšie talianske vína. jej dominantou je veľkolepá katedrála situovaná v srdci mesta, ktoré ohraničuje priestor medzi Piazza del Duomo a Plazza della Signoria. Historické centrum mesta, ktoré je od roku 1982 na zozname UNESCO, ročne priťahuje milióny turistov, ktorí sa sem radi vracajú. Florentská architektúra je totiž skutočne impozantná a doplnená nesmierne cennými umeleckými pokladmi, čo robí toto mesto najväčším lákadlom nielen v Taliansku ale v celej Európe vôbec. Školám môžeme tento výlet spojiť aj s inou historickou pamiatkou napríklad výletom do Ríma.

Pokiaľ sa rozhodnete individuálne preskúmať krásy krajiny môžete počas cestovania využiť ubytovanie v penzione, apartmáne alebo hotely.

Základné informácie o Taliánsku:

Oficiálny názov: Talianska republika

Hlavné mesto - Rím

Rozloha pevniny : 301 000 km2

Počet obyvateľov : 60 626 450

Mena: Euro

 

 

Pridané: 04.06.2014