Všetko čo potrebujete vedieť o cestovaní s cestovnou kanceláriou Waldtour

Dôležité Informácie

 

 
 

Už od roku 1995 je WALDTOUR symbolom serióznosti a dôvery. Cestovná kancelária vznikla 10. mája 1995 ako Dagmar Hégerová - Waldtour cestovná agentúra a v roku 2002 sa transformovala na WALDTOUR CK, s.r.o. Sme poistení voči insolventnosti v poisťovni Union poisťovňa, a.s. Naša prevádzka sa nachádza v budove ALLIANZ SP, a.s. v Martine.

Ku každému klientovi pristupujeme uvážlivo a snažíme sa mu zájazd „ušiť na mieru“. Nie je našou snahou predať zájazd len preto, že ho predať musíme. Dôležitá pre nás je predstava klienta a jeho možnosti a nároky. Naše motto je: “Menej je niekedy viac“. Našou špecialitou je osobný prístup ku stálemu klientovi, venujeme sa mu aj mimo pracovnej doby.

A keďže technika ide rýchlo dopredu a internet sa stal súčasťou nášho života, prinášame Vám prostredníctvom tejto modernej formy komunikácie ľahko obsluhovateľný internetový obchod, ktorý obsahuje databázu denne aktualizovaných zájazdov od serióznych, rokmi preverených a poistených cestovných kancelárií, ktoré pôsobia na slovenskom, českom, rakúskom a nemeckom trhu cestovného ruchu.

Vďaka tejto službe šetríme Váš i náš čas a ako je známe, čas sú peniaze, preto nikam nemusíte chodiť a hľadať, pretože všetko nájdete tu a svoju dovolenku môžete nakupovať pohodlne z kresla svojho domova, alebo kancelárie. Našim cieľom je, aby ste si pohodlne a rýchlo vybrali svoju dovolenku zo širokej a aktuálnej ponuky zájazdov, ktoré sú sústredené na jednom mieste v jednotnej a prehľadnej forme.

Radi by sme uspokojili čo najlepšie i najnáročnejšieho klienta. K tomu aby sme to dosiahli, snažíme sa zdokonaľovať a aktívne prehlbovať svoje schopnosti v službách cestovného ruchu už 21 rokov.

Zájazdy do všetkých krajín sveta a to dopravou – leteckou, autobusovou, lodnou, kombinovanou (autobus, trajekt, lietadlo), železničnou alebo vlastnou (individuálnou). V ponuke nájdete aj poznávacie zájazdy, pobytovo-poznávacie zájazdy, (kde spojíte odpočinok s aktivitou) školské zájazdy, a pod.

Pre tých, čo z nedostatku času vyberáte na poslednú chvíľu, máme pripravenú širokú ponuku zájazdov typu Last minute dovolenky. Pokiaľ sa rozhodnete na dovolenku v Chorvátsku, Taliansku alebo v inej krajine, na ubytovanie máte na výber penzión, apartmán, ale aj hotely. Pokiaľ hľadáte apartmány v Chorvátsku, určite si vyberiete z množstva apartmánov, ktoré máme na našej web stránke. Na výber máte aj ubytovanie v penzióne, či v hoteli, stačí si len vybrať z množstva ponúk. Lacná dovolenka v Chorvátsku sa určite nájde aj pre Vás. Pokiaľ sa rozhodnete pre inú krajinu, tiež si u nás vyberiete ubytovanie v hoteli, penzióne alebo apartmáne.

Na fanúšikov športu a športovcov sme tiež nezabudli. Ponúkame zájazdy na vrcholové športové udalosti u nás alebo v zahraničí. V spolupráci s našimi partnerskými CK zaistíme pre jednotlivcov aj skupiny vstupenky, dopravu a ubytovanie v mieste konania akcií.

Pre tých, ktorí by ste dovolenku radi strávili netradičným spôsobom, máme pripravené zájazdy zamerané na rafting, vodnú turistiku, cykloturistiku, zájazdy s horskými bicyklami, pešou a vysokohorskou turistikou, relaxačnými pobytmi obohatenými o jogu, masáže, kalanetiku, a iným druhom relaxačného cvičenia. Pre milovníkov golfu je pripravená ponuka ciest za golfom do všetkých kútov sveta.

Ak však túžite po dovolenke plnej odpočinku v kúpeľoch alebo máte radi aktívnu relaxáciu, tak pre Vás sú určené kúpeľné a relaxačné pobyty na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku a v Rakúsku.

Pre školy realizujeme výlety do zábavného parku Legoland Nemecko, ZOO Lešná, Tropicarium, Miniverzum a iné.

Keďže v poslednej dobe stále narastá trend v uskutočňovaní svadobných obradov v zahraničí a veľa mladých ľudí túži vykročiť do manželstva v netradičnom a nádhernom prostredí na exotických ostrovoch, môžete si vyberať z bohatej ponuky zájazdov svadobných ciest.

Z najvyhľadávanejších foriem ocenenia zamestnancov a obchodných partnerov svojimi zamestnávateľmi a partnermi je incentívna turistika. Stále viac firiem volí tento spôsob odmeňovania, pretože slúži k motivácii zamestnancov, k upevňovaniu vzťahov a je ekonomicky výhodný. V spolupráci s našimi partnermi Vám zaistíme všetko potrebné od dopravy, ubytovania, stravy, atraktívneho programu a doplnkových služieb po celom svete. Je pre Vás pripravená bohatá ponuka incetnívnych programov u nás i po celom svete a záleží len na Vás, či sa rozhodnete pre relaxačný pobyt, poznávací zájazd s gastronomickým, vinárskym, športovým, alebo kultúrnym programom, eurovíkend, pobyt v exotike, alebo okružnú plavbu.

Netreba zabudnúť na ON-LINE predaj leteniek - predstavujeme spoľahlivý, rýchly nástroj na rezervovanie leteniek on-line. Aj prostredníctvom nás si sami môžete zarezervovať najvýhodnejšiu letenku na trhu už za pár minút!


Pre jednotlivcov a pre skupiny zabezpečujeme zájazdy na mieru, obchodné cesty, sústredenia športovcov (miesto tréningu, priateľské zápasy) a kongresovú turistiku (doplnkový program pre účastníkov kongresov – výlety, večere, divadelné predstavenia a ďalšie služby).

Nezabúdame na školské kolektívy, záujmové inštitúcie, zväzy a kluby, pre ktoré máme pripravené rôzne zľavy.

 

Vážime si všetkých serióznych klientov a nezabúdame ani na stálych a dlhoročných klientov.