Gardaland - zábavný park, Taliansko - poznávací zájazd s CK Waldtour

Gardaland - zábavný park, Taliansko

Gardaland

 

Termíny zájazdu Gardaland

 

Program zájazdu


Taliansky zábavný park Gardaland je jedným z prvých zábavných parkov v Európe a zároveň patrí medzi najväčšie zábavné parky. K dispozícii je až 34 atrakcií, z ktorých si vyberú veľkí aj malí.

1. deň: Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy o 6.30 h), tranzit cez Rakúsko. V popoludňajších hodinách krátka zastávka pri jazere Wőrthersee, na tzv. Rakúskej riviére, s možnosťou návštevy parku Minimundus – Svet v malom, s miniatúrnymi modelmi známych stavieb (zastúpených je tu vyše 54 štátov sveta). Pokračovanie v ceste do Talianska, vo večerných hodinách príchod na ubytovanie.

2. deň: Raňajky, celodenná návšteva zábavného parku Gardaland, ktorý sa rozprestiera na brehu jazera Lago di Garda. Počas svojej dlhoročnej histórie presvedčil malých i veľkých návštevníkov o tom, že má čo ponúknuť. Veď kto by sa nechcel ocitnúť v Údolí kráľov starovekého Egypta, navštíviť Jaskyňu korzárov, preplávať v gumových kolesách okolo horiacej sopky či vidieť delfíniu show? Množstvo toboganov, rýchlodráh či iných adrenalínových atrakcií, ale aj oáza krásnej prírody, westernové mestečko a plavba po dravej rieke do ázijskej džungle okolo budhistických chrámov. Na vlastnej koži budete môcť vyskúšať virtuálnu realitu a trojrozmerné kino. Ponuka atrakcií je vyvážená, takže každý si tu nájde to svoje. Návrat na ubytovanie.

3. deň:Raňajky, pred cestou domov máme poslednú šancu objaviť novú dimenziu zábavy a prežiť deň plný zážitkov vo filmovom a vodnom svete Caneva World (2 hlavné časti – Movieland a Aquaparadise). Movieland– svet filmového diania sa nám priblíži v tematických celkoch: Akčný film, Thriller, Back Stage, Klasický film a Juniorský útok. Aquaparadise – raj pre každého, v ktorom nájdete vulkanický ostrov s potokmi, lesmi, jaskyňami, veľké bazény a mnoho vodných atrakcií, kde sa môžete potápať, plávať, hrať a tráviť čas s priateľmi. Stretnete sa s krutými karibskými pirátmi, uvidíte antické španielske plachetnice a zažijete neľútostný zápas o prežitie pred zúrivými žralokmi. Máte na záver chuť na drink? Prečo nevyskúšať Rock Star Café, jedinečný bar s múzeom rockových hviezd? Dva dni plné zábavy sa končia a v neskorých večerných hodinách je naplánovaný odchod na Slovensko.

4. deň: Návrat na Slovensko v dopoludňajších hodinách.

 

Cena zájazdu zahŕňa


Dopravu luxusným autokarom, 2 x ubytovanie s raňajkami v hoteli kat. 2-3*, sprievodcu CK.

 

Cena zájazdu nezahŕňa


Vstupy, pobytovú taxu, komplexné cestovné poistenie. 

 

Poznámka


Príplatky: za 1/1 izbu 38 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR.