Apartmánová Vila Soňa

Vyhľadávanie zájazdov
Výber krajiny a destinácie
Rozšírené vyhľadávanie
Vila Soňa - Chorvátsko - Kvarner - Crikvenica
Hodnotenie podľa Hol1idaycheck
14 termínov
Bez stravy
vlastná
0x LM 0x FM
Názov zájazdu podľa organizátora: Apartmánová Vila Soňa
Kategória hotela: **
Popis, poloha
Crikvenica je veľmi známe letovisko v evropskej kúpeľnej turistike. K jej priorite patriadlhé kamienkové pláže. Toto príjemné kúpeľlné jadranské mestečko Crikvenica je vďaka svojej príjemnej klíme uznávané ako klimaticky ideálne pre liečbu chorob dýchacích ciest. Malebná krajina s bujnou stredomorskou vegetáciou, čistý morský vzduch, dlhé kamienkové pláže, ktoré sú zvlášť vhodné pre deti a neplavcov, dlhé promenády lemované palmami. Crikvenica ma vlastnú upravovanú pieskovú pláž, vstup za poplatok. Samotné mesto ponúka pomerne pestrý nočný život a veľa príležitostí na aktívnu dovolenku. Nezabudnite navštiviť Akvárium, domácu atrakciu, kde si možete prehliadnuť ukážky jadranského podmorského života.

Apartámová vila Soňa sa nachádza v blizkosti hotelov Omorika a hotela Mediteran v tichšej časti, od centra mesta vzdialená cca 800m.
Pláž
štrková, s pozvoľným vstupom do mora, vhodná aj pre neplavcov.
Ubytovanie
Apartámová vila Soňa pozostáva z viacerých druhov apartámov a jej zariadenie odporúčame pre nenáročných klientov a najmä rodinám s deťmi.

TYP ubytovania:
- 1/2 štúdio pre 2 osoby, jedna miestnosť s 2 lôžkami s balkónom, sociálne zariadenie so sprchou a WC.

- 1/2+1 balkón (apartmán s 2 miestnosťami) - 2-lôžk. spálňa s prístelkou (pre dieťa do 12 r.), kuchynský kút, balkón, sociálne zariadenie so sprchou a WC.

- 2+2 štúdio (jedna veľká miestnosť) s manželským dvojlôžkom a s 2 prístelkami (poschodová posteľ, iba pre deti do 12 r.), oddelená kuchynka, balkón, sociálne zariadenie so sprchou a WC.

2 +1 terasa (2 miestnosti) 2-lôžk. manž. spálňa s prístelkou (pre dieťa do 12 r.), oddelená kuchynka; terasa, sociálne zariadenie so sprchou a WC.

2+2 terasa - (jedna veľká miestnosť) s manželským dvojlôžkom a prístelka, oddelená kuchynka, terasa, sociálne zariadenie so sprchou a WC.

4+1+1 terasa - (apartmán s klimatizáciou (za príplatok) na 3 miestnosti), nachádza sa na prízemí, má dve 2-lôžk. spálne (v jednej môže byť prístelka), obývaciu miestnosť s 1 lôžkom, veľkú terasu., starší nábytok, sociálne zariadenie so sprchou a WC.

Klimatizácia za príplatok.
Vybavenie
študiá sú štandardne vybavené, jednoduchého typu, každé pozostáva z 2-3 lôžok, prípade prístelok, kuchynského kúta vybaveného kuchynským riadom k vlastnej príparve jedál, chladničky, dvojplatničky a socialného zariadenia včetne WC a sprchy. Každe štúdio má balkón, alebo terasu. K dispozícií je záhradný gril.
Apartmán je vybavený tak isto ako štúdiá, má plus 2 miestnosti naviac.
Stravovanie
individuálne alebo v neďalekých reštauráciách v dostupných cenách.
Cena zahŕňa
ubytovanie 7x, spotreba vody a energie, posteľné prádlo 1 x za pobyt, záverečné upratovanie, pobytová taxa, parking, použitie záhradného grilu, insolventnosť CK. Klienti si musia povinne upratať kuchynku pred odchodom, delegát partnerskej CK
Cena nezahŕňa
klimatizáci vo vybraných apartmánoch 5€/app./deň platba na mieste.
Názor CK
vila Soňa je určena pre nenáročných klientov. Výhodou je vynikajúca cena, tichšie prostredie, nie ďaleko do centra.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...