Vila Soňa

Vila Soňa, Chorvátsko, Kvarner, Crikvenica, 16.9.2017, Bez stravy
Vila Soňa
Vila Soňa Chorvátsko » Kvarner » Crikvenica
Číslo termínu: 56231253
Hodnotenie podľa Holidaycheck
16.9. - 23.9.2017, 8 dní
Bez stravy
vlastná --
200 €
Názov zájazdu:: Apartmánová Vila Soňa
Kategória hotela: **
Popis, poloha
Crikvenica je veľmi známe letovisko v evropskej kúpeľnej turistike. K jej priorite patriadlhé kamienkové pláže. Toto príjemné kúpeľlné jadranské mestečko Crikvenica je vďaka svojej príjemnej klíme uznávané ako klimaticky ideálne pre liečbu chorob dýchacích ciest. Malebná krajina s bujnou stredomorskou vegetáciou, čistý morský vzduch, dlhé kamienkové pláže, ktoré sú zvlášť vhodné pre deti a neplavcov, dlhé promenády lemované palmami. Crikvenica ma vlastnú upravovanú pieskovú pláž, vstup za poplatok. Samotné mesto ponúka pomerne pestrý nočný život a veľa príležitostí na aktívnu dovolenku. Nezabudnite navštiviť Akvárium, domácu atrakciu, kde si možete prehliadnuť ukážky jadranského podmorského života.

Apartámová vila Soňa sa nachádza v blizkosti hotelov Omorika a hotela Mediteran v tichšej časti, od centra mesta vzdialená cca 800m.
Pláž
štrková, s pozvoľným vstupom do mora, vhodná aj pre neplavcov.
Ubytovanie
Apartámová vila Soňa pozostáva z viacerých druhov apartámov a jej zariadenie odporúčame pre nenáročných klientov a najmä rodinám s deťmi.

TYP ubytovania:
- 1/2 štúdio pre 2 osoby, jedna miestnosť s 2 lôžkami s balkónom, sociálne zariadenie so sprchou a WC.

- 1/2+1 balkón (apartmán s 2 miestnosťami) - 2-lôžk. spálňa s prístelkou (pre dieťa do 12 r.), kuchynský kút, balkón, sociálne zariadenie so sprchou a WC.

- 2+2 štúdio (jedna veľká miestnosť) s manželským dvojlôžkom a s 2 prístelkami (poschodová posteľ, iba pre deti do 12 r.), oddelená kuchynka, balkón, sociálne zariadenie so sprchou a WC.

2 +1 terasa (2 miestnosti) 2-lôžk. manž. spálňa s prístelkou (pre dieťa do 12 r.), oddelená kuchynka; terasa, sociálne zariadenie so sprchou a WC.

2+2 terasa - (jedna veľká miestnosť) s manželským dvojlôžkom a prístelka, oddelená kuchynka, terasa, sociálne zariadenie so sprchou a WC.

4+1+1 terasa - (apartmán s klimatizáciou (za príplatok) na 3 miestnosti), nachádza sa na prízemí, má dve 2-lôžk. spálne (v jednej môže byť prístelka), obývaciu miestnosť s 1 lôžkom, veľkú terasu., starší nábytok, sociálne zariadenie so sprchou a WC.

Klimatizácia za príplatok.
Vybavenie
študiá sú štandardne vybavené, jednoduchého typu, každé pozostáva z 2-3 lôžok, prípade prístelok, kuchynského kúta vybaveného kuchynským riadom k vlastnej príparve jedál, chladničky, dvojplatničky a socialného zariadenia včetne WC a sprchy. Každe štúdio má balkón, alebo terasu. K dispozícií je záhradný gril.
Apartmán je vybavený tak isto ako štúdiá, má plus 2 miestnosti naviac.
Stravovanie
individuálne alebo v neďalekých reštauráciách v dostupných cenách.
Cena zahŕňa
ubytovanie 7x, spotreba vody a energie, posteľné prádlo 1 x za pobyt, záverečné upratovanie, pobytová taxa, parking, použitie záhradného grilu, insolventnosť CK. Klienti si musia povinne upratať kuchynku pred odchodom, delegát partnerskej CK
Cena nezahŕňa
klimatizáci vo vybraných apartmánoch 5€/app./deň platba na mieste.
Názor CK
vila Soňa je určena pre nenáročných klientov. Výhodou je vynikajúca cena, tichšie prostredie, nie ďaleko do centra.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...