Apartmány Biba

Vyhľadávanie zájazdov
Výber krajiny a destinácie
Rozšírené vyhľadávanie
Apartmány Biba - Chorvátsko - Kvarner - Novi Vinodolski
Hodnotenie podľa Hol1idaycheck
14 termínov
Bez stravy
vlastná
0x LM 0x FM
Popis, poloha
Novi Vinodolski je jachtárskym centrom severného jadranu. V skratke sa mu hovorí len Novi, má veľmi dobré podmienky na kúpanie. Je tu dosť borovicového porastu, čo využívajú najmä rodiny s deťmi a starší dovolenkári. Na prvý pohľad  pekné, malé mestečko v stredomorskom štýle na Crikvenickej riviére. Nachádza sa 530 km z Bratislavy, cca 5 hodín jazdy za predpokladu jazdy non-stop. Rok od roka sa sem dovolenkári vracajú viac a viac. Začínajú uprednostňovať viac N.Vinodolski než Crikvenicu ako doposiaľ.
    Dovolenka v mestečku Novi Vinodolski – to je kvalita pláží, vody, hotelov, apartmánov aj lepších komunálnych služieb. Centrum mesta bolo zrekonštruované pred niekoľkými rokmi, a tak budete príjemné očarení. Otvorených je viac reštaurácií, ktoré zvyšujú neustále svoji kapacitu.
    Mesto je bohaté na historické pamiatky. Žili tu slávne šľachtické rody. Známy hrad Frankopan zničilo zemetrasenie, ale krásnu vežu môžete obdivovať aj dnes.
Pláže sú štrkové aj kamenisté. Novi Vinodolski má veľmi pekne upravenú pláž v zátoke Lišanj - čo znamená piesok zmiešaný so štrkom a borový les. Na pláž sa dostanete aj výťahom pre invalidov, aby ste nemuseli ísť po schodoch - ľahší prístup do vody. Bohatá ponuka zábavy a športového vyžitia je priamo na pláži. Pláž bola vyznamenaná tzv. Modrou vlajkou 2015.
Ubytovanie
Apartmán s rozlohou 55 m2 s 2 spálňami pre 4 osoby + 1 prístelka, kuchyňa, jedáleň, kúpeľňa, výhľad na more. Vzdialenosť od mora a pláže okolo 200m, vzdialenosť od centra 300m.
Cena zahŕňa
* 7x ubytovanie v apartmáne pre 4 osoby, teplá a studená voda, energie, parkovanie, wi-fi, insl. CK, pobytová taxa
Cena nezahŕňa
* cestovné poistenie, klimatizácia, strava, doprava, prístelka
Stravovanie
Bez stravy, ale asi 300m od apartmánov sa nachádza reštaurácia.
Poznámka
V auguste sa koná v Novom Vinodolskom veľká slávnosť ruží - Ruža Vinodolu . Tu ožívajú staré povesti, hry a zvyky z dávnej minulosti, ktoré súvisia s vinobraním. Slávnosť je vlastne prehliadkou bohatého folklóru vinodolského kraja s jedinečnou možnosťou ochutnávky domácich kvalitných značiek vína.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.