Apartmány Biba, Chorvátsko, Kvarner, Novi Vinodolski, 16.9.2017, Bez stravy
Číslo termínu: 56231265

Apartmány Biba

Chorvátsko » Kvarner » Novi Vinodolski

, Apartmány starstarApartmány Biba

Termín:

16.9.2017 - 23.9.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

vlastná  -0 odjazdových miest

Cena od:


392 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Popis, poloha
Novi Vinodolski je jachtárskym centrom severného jadranu. V skratke sa mu hovorí len Novi, má veľmi dobré podmienky na kúpanie. Je tu dosť borovicového porastu, čo využívajú najmä rodiny s deťmi a starší dovolenkári. Na prvý pohľad  pekné, malé mestečko v stredomorskom štýle na Crikvenickej riviére. Nachádza sa 530 km z Bratislavy, cca 5 hodín jazdy za predpokladu jazdy non-stop. Rok od roka sa sem dovolenkári vracajú viac a viac. Začínajú uprednostňovať viac N.Vinodolski než Crikvenicu ako doposiaľ.
    Dovolenka v mestečku Novi Vinodolski – to je kvalita pláží, vody, hotelov, apartmánov aj lepších komunálnych služieb. Centrum mesta bolo zrekonštruované pred niekoľkými rokmi, a tak budete príjemné očarení. Otvorených je viac reštaurácií, ktoré zvyšujú neustále svoji kapacitu.
    Mesto je bohaté na historické pamiatky. Žili tu slávne šľachtické rody. Známy hrad Frankopan zničilo zemetrasenie, ale krásnu vežu môžete obdivovať aj dnes.
Pláže sú štrkové aj kamenisté. Novi Vinodolski má veľmi pekne upravenú pláž v zátoke Lišanj - čo znamená piesok zmiešaný so štrkom a borový les. Na pláž sa dostanete aj výťahom pre invalidov, aby ste nemuseli ísť po schodoch - ľahší prístup do vody. Bohatá ponuka zábavy a športového vyžitia je priamo na pláži. Pláž bola vyznamenaná tzv. Modrou vlajkou 2015.
Ubytovanie
Apartmán s rozlohou 55 m2 s 2 spálňami pre 4 osoby + 1 prístelka, kuchyňa, jedáleň, kúpeľňa, výhľad na more. Vzdialenosť od mora a pláže okolo 200m, vzdialenosť od centra 300m.
Cena zahŕňa
* 7x ubytovanie v apartmáne pre 4 osoby, teplá a studená voda, energie, parkovanie, wi-fi, insl. CK, pobytová taxa
Cena nezahŕňa
* cestovné poistenie, klimatizácia +7€/noc, strava, doprava, prístelka v cene +5,5€/noc/os.(termín do 9.7.2016 a po 20.8.2016) alebo 7€/noc/os. (v termíne 9.7.-20.8.2016)
Stravovanie
Bez stravy, ale asi 300m od apartmánov sa nachádza reštaurácia.
Poznámka
V auguste sa koná v Novom Vinodolskom veľká slávnosť ruží - Ruža Vinodolu . Tu ožívajú staré povesti, hry a zvyky z dávnej minulosti, ktoré súvisia s vinobraním. Slávnosť je vlastne prehliadkou bohatého folklóru vinodolského kraja s jedinečnou možnosťou ochutnávky domácich kvalitných značiek vína.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK