Apartmánový dom BELVEDERE

Vyhľadávanie zájazdov
Výber krajiny a destinácie
Rozšírené vyhľadávanie
Apartmánový dom BELVEDERE - Taliansko - Emilia Romagna - Lido Adriano
Popis, poloha
apartmánový dom sa nachádza letovisku Emilia Romana - Lido Adriano neďaleko centra mestečka s množstvom obchodov, taverien, a športového vyžitia. Od Mesta Ravena cca 13,5 km.
Vybavenie
apart-dom pozostáva zo 6 poschodí a disponuje 60-timi apartmámni, a vonkajším bazénom pre deti aj dospelých k dispozícií v sezóne 14.6.-13.9.2017. Každý typ TRILO 4+2 s balkónom. To znamená 1x spálňa dvojlôžková, 1x menšia izba pre 2 osoby s dvoma lôžkami, alebo poschodovou posteľou a 2 prístelky (rozkladací gauč)v obývacej izbe spojenej s kuchynkou, kúpelňa so sprchou a WC. Parking pred zariadením za poplatok. Možnosť vziať aj malé domáce zvieratko zadarmo.
Minimálne pre 4 až 6 osôb.
Možnosť ubytovania 7.osoby na prístelke : 40€/os./pobyt.
Pláž
piesková s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza od zariadenia 50m a je neplatená, môžete si vziať svoje lehátka. Plážový servis, platba na mieste (slnečník+2 lehátka) je na pláži 100m vzdialenej od apartmánového domu.
Poznámka
Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné od 16,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 09,00 hod. Nástupný deň sobota. Zábavné možnosti v okolí ako-Mirabilandia, Italia v miniature, Filabilandia , Delfinárium, športoviská a detské parky.
Predĺženie pobytu na 14nocí - zľava 10% za druhý týdeň
Stravovanie
v individuálnej réžii - k dispozícii je kompletne vybavená kuchynka, alebo v blízkych reštauráciách v primeraných cenách.
Cena zahŕňa
Prenájom apartmánu na 7 nocí, spotrebu teplej a studenej vody, energií, využívanie bazénu, poistenie proti insolventnosti, pobytová taxa, posteľná bielizeň 1x za pobyt, delegát partnerskej CK.
Cena nezahŕňa
Cena nezahŕňa povinné a nepovinné príplatky ako:

• Vratná kaucia € 70,00 / apartmán povinne (platba na mieste), • záverečné upratovanie € 45,00 / apartmán povinne (platba na mieste).Kuchynka nie je zahrnutá v záverečnom upratovaní a každý ju odovzdáva upratanú, inak platí pokutu 45 eur naviac.• prístelka, alebo detská postieľka € 40,00 / týždeň (na vyžiadanie, platba na mieste), • komplexné cestovné poistenie UNION € 2,00 / osoba deň.
• Doprava individuálna, alebo za príplatok klimatizovaným autokarom s príplatkom za nástupné
miesto podľa potreby.
* ubytovanie na prístelke (7.ma osoba): 40€/os./pobyt

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.