Výborná dovolenka u našich najbližších - bratov Čechov. Zájazdy a výlety, školské poznávacie výlety za super ceny

Výlet za zvieratkami do ZOO Lešná alebo na Václvské námestie v Prahe

ZZOO Lešná - výlety, školské výlety do ČiechOO Lešná - zoologická záhrada pri Zlíne

urobte si výlet do Zoologickej záhrady Lešná a nebudete ľutovať. Rozľahlé prírodné expozície so spoločným chovom viacero druhov zvierat, tropická Yucatan, romantický zámok Lešná a krásny park - to je prostredie celkom ojedinelé v Európe. Školám môžeme tento výlet spojiť aj s inou historickou pamiatkou. ZOO Lešná je ako stvorená na cestovanie vďaka svojej blízkosti. ZOO Lešná je zoologickou záhradou kontinentov. Za jeden deň precestujete Afriku, Áziu, Austráliu, Strednú a Južnú Ameriku a zoznámite sa s rôznymi druhmi zvierat. Medzi tie najatraktívnejšie patria slony, žirafy, nosorožce, gorily, tulene, levy, tygre, tučniaci, papagáje a rada ďalších.

 

ČO INDE NEUVIDÍTE

Tropická hala

Yucatan

Najväčšia tropická hala s rastlinami tvoriaca ukážku pralesa Strednej Ameriky, objavíte tu i dávnu civilizáciu Mayov.

Amazónia

Lev - Zvieratá ZOO Lešná - ZlínAtraktívny komplex prírodných expozícií, v ktorom dominujú ostrov Kotulov veverovitých a priechodzia voliéra veľkých papagájov ara. Etiópia Expozícia paviánov dželada, damánov skalných, ale tiež najväčšia oceľová vtáčia voliéra v ČR Vám priblíži typických obyvateľov tejto africkej zeme. Atmosféru umocňuje rada originálnych etnografických predmetov.

Africké pavilóny

Pavilóny v tvare domorodých chyží ponúknu stretnutie so slonom, žirafami, nosorožcami, zebrami a pštrosom. Ďalšie možnosti: Expozície pre levy, Ostrov lemúrov Kata, Priechodzia voliéra pre supy a mangusty, Chodník-dráha pre bežcov Emu . Úžasný zámok a zámocký park ktorý patrí k dendrologicky najcennejším parkom na Morave. Nájdete tu dreviny a byliny z Európy, Ázie a Severnej Ameriky. Najvzácnejšie stromy objavíte vo svahu pod reštauráciou Tyrol.