Ako postupovať pri objednávaní vysnenej dovolenky s CK Waldtour

Ako postupovať ak chcem ísť na dovolenku s CK Waldtour

 

1)   Vyberte si z našej ponuky zájazdov

 

Vyberte si zájazd, ktorý presne zodpovedá Vašim požiadavkám a odošlite mailom. Môže sa stať, že v momente keď vyhľadávate zájazd, sú už len posledné miesta a niekto Vám ich „vyfúkne pred nosom“. Ak nastane takáto situácia, že Vami vybraný zájazd bude už obsadený, budeme Vás kontaktovať a ponúkneme zájazd čo najviac podobný Vašej pôvodnej objednávke.

 

2)   Vyplňte objednávkový formulár a odošlite ho

(vyplnenie je nezáväzné do doby podpísania zmluvy)

 

Aby sme Vás mohli hneď kontaktovať, žiadame Vás pri vyplňovaní formuláru o pozornosť pri správnom uvedení e-mailovej adresy a telefónneho čísla, na ktorom Vás zastihneme.

Počkajte na našu telefonickú odpoveď. Naša pracovníčka Vás bude kontaktovať ešte v ten istý deň (ak si zájazd objednáte po pracovnej dobe, kontaktujeme Vás hneď druhý pracovný deň).

Vyplnený formulár zašlite na e-mail: waldtour@waldtour.sk

 

3)   Elektronická objednávka na zájazd

 

CK WALDTOUR overí obsadenie Vami zvoleného zájazdu a automaticky vykoná rezerváciu. V prípade úspešnej rezervácie Vás telefonicky kontaktujeme a dohodneme sa na spôsobe zaslania potrebných dokumentov (zmluvy o obstaraní zájazdu). V prípade, že rezervácia nebude úspešná, budeme Vás o tomto informovať telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom SMS.

V prípade vybavovania Vašej objednávky v sezónnej špičke Vás žiadame o trpezlivosť, nakoľko v tejto dobe sú rezervačné systémy veľmi vyťažené a potrebná doba k vybaveniu objednávky sa tak môže dosť predĺžiť. Pri zájazdoch typu „last minute“, tieto vybavujeme prednostne.

 

4)   Doručené dokumenty vrátane zmluvy o obstaraní zájazdu

si riadne prečítajte a zmluvu podpíšte

 

Spolu s predvyplnenou zmluvou o obstaraní zájazdu Vám zašleme aj pokyny, ako zmluvu správne doplniť. Nakoniec nám vyplnenú a podpísanú zmluvu o obstaraní zájazdu spolu s dokladom o zaplatení zašlite späť do WALDTOUR CK a to buď e-mailom, faxom, alebo poštou (ak sa nejedná o zájazd last minute).

 

5)   Kontaktujeme Vás a potvrdíme doručenie zmluvy

o obstaraní zájazdu s dokladom

 

Upozorňujeme, že pre záväznú rezerváciu je nutné uhradiť 50% z celkovej ceny zájazdu. Doplatok 50% doplatíte najneskôr mesiac pred vaším nástupom na zájazd, pokiaľ nebolo upozornenie o skoršom doplatku pri vybavovaní zájazdu. V prípade zakúpenia zájazdu "Last minute" v dobe kratšej ako jeden mesiac pred odchodom, je nutné uhradiť celú čiastku jednorázovo spolu s podpísaním zmluvy o obstaraní zájazdu.

Najneskôr 3-7 dní pred odchodom dostanete na Vami uvedenú adresu informácie k odchodu na zájazd.

 

6)   Možnosti platby

 

Platbu, teda čiastku uvedenú v zmluve o obstaraní zájazdu, vykonáva klient týmito spôsobmi:

  • vkladom priamo na pobočke Tatra banky (pri zálohách a Last minute)
  • prevodom z účtu na účet (pri doplatkoch),
  • platbou cez internet prostredníctvom internetbankingu (pri doplatkoch)
  • poštovou poukážkou (pri doplatkoch)
  • na faktúru (na vyžiadanie dopredu)
  • v hotovosti v CK

 

WALDTOUR CK zároveň klientovi pridelí variabilný symbol (VS), ktorý musí byť na platbe uvedený.

 

Bankové spojenie: Tatra banka

Číslo účtu:  2626371443/1100

IBAN: SK32 1100 0000 0026 2637 1443